Бренд: Philips
Краток опис: Philips DST3011/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2100W, регулир...
Достапност:
Шифра: 75084
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,815 Ден.
12 РАТИ: 244 Ден.
24 РАТИ: 126 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips DST3011/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2100W, регулирачка пареа 30г/мин, ударна пареа 140г/мин, вграден систем за Anti-Calc, Spray, Нелеплива керамичка подлога, Drip stop систем, удобна рачка, 300мл резервоар за вода, кабел 1.9м
Тип на пегла Пегла
Можеби ќе Ве интересира