Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT OS 1A 200 H, Хоризонтален замрзнувач MADE IN ITALY, К...
Достапност:
Шифра: 74985
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

13,995 Ден.
12 РАТИ: 1,202 Ден.
24 РАТИ: 619 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INDESIT OS 1A 200 H, Хоризонтален замрзнувач MADE IN ITALY, Капацитет 200 литри, Cool копче - сетирање на посакуваната температура со само едно копче, Бучност 42dB, А+ енергетска класа (F), Димензии 86.5x64.2x80.6 цм
Тип на уред Хоризонтален