Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR2041/00, Блендер, 450W, Боја Бела, капацитет на сад...
Достапност:
Шифра: 74810
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,799 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

2,379 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 100 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HR2041/00, Блендер, 450W, Боја Бела, капацитет на садот 1л, цврста пластика отпорна на кршење, 1 брзинa и Пулс, заштита од презагревање
Тип на блендери Smoothie
Можеби ќе Ве интересира