Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX6859/29, Електрична четка за заби, Sonicare Protective
Достапност:
Шифра: 74382
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 9,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,734 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 645 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 323 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX6859/29, Електрична четка за заби, Sonicare ProtectiveClean 5100, Бела боја, вграден сензор за притисок, 62000 пулсации во минута, користење до 2 недели со 1 полнење, алармира доколку се четка пресилно, алармира за замена на четката, 3 начини на работа, до 7 пати го намалува каменецот на заби од обична четка, кутија за патување
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG