Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss E756E, Машинка за шишање коса, Црна боја, жичана упо...
Достапност:
Шифра: 74094
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,759 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BaByliss E756E, Машинка за шишање коса, Црна боја, жичана употреба, Сечила 45мм, 8 додатоци за потстрижување (3-25мм), ножеви што се мијат, четка, масло за подмачкување
Тип на машинки за потстрижување Машинки за потстрижување