Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RY8561WH, Чистач на пареа за подови, Боја Бела, Моќност
Достапност:
Шифра: 73985
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 31,099 Ден.

BLACK ЦЕНА:

15,499 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,331 Ден.
24x BLACK РАТА: 685 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta RY8561WH, Чистач на пареа за подови, Боја Бела, Моќност 1700 W, Вшмукување и пареа, Спремно за употреба за помалку од 30 сек, Active calc филтер, Сад за прашина 500 мл, Сад за вода 400 мл, Прилагодлива телескопска цевка, 3 микрофибер подлоги, Должина на кабел 7.5м
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG