Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea V19T01A20SEU, Електрична 2во1 Стапчеста вертикална прав...
Достапност:
Шифра: 73958
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,903 Ден.
12 РАТИ: 252 Ден.
24 РАТИ: 130 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea V19T01A20SEU, Електрична 2во1 Стапчеста вертикална правосмукалка, моќност 450W, алуминиумска телескопска цевка, бела боја, 5m должина на кабел, Голема четка за подови, 0.4л капацитет на резервоар
Тип на правосмукалка со кеса
Можеби ќе Ве интересира