Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV5930F0, Фен за коса, Боја бело-сребрена, Моќност 21...
Достапност:
Шифра: 73765
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

2,549 Ден.
12 РАТИ: 219 Ден.
24 РАТИ: 113 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta CV5930F0, Фен за коса, Боја бело-сребрена, Моќност 2100W, Перформанси како 2400W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор 12мм, Дифузер, Јон функција, Закачалка на рачката
Тип на мотор DC Мотор