Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss MT725E, 6 во 1 Безжичен мултифункционален тример за ...
Достапност:
Шифра: 73751
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 2,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,111 Ден.
12 РАТИ: 182 Ден.
24 РАТИ: 94 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BaByliss MT725E, 6 во 1 Безжичен мултифункционален тример за лице, 3 додатоци 5,6 и 7мм, ролер со прецизност од 1.5 до 3.5мм, тример, за прецизно обликување, додаток за кратење влакна во нос и уши, 60 мин безжична работа, 8 часа полнење, База за полнење на батеријата на која се наоѓаат и сите додатоци, торбичка
Тип на машинки за потстрижување Повеќенаменски тримери