Бренд: ST
Краток опис: ST VC-1600HWT, Superior Technology, Правосмукалка, 1600W моќн...
Достапност:
Шифра: 73564
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,499 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

2,974 Ден.
12 РАТИ: 258 Ден.
24 РАТИ: 133 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST VC-1600HWT, Superior Technology, Правосмукалка, 1600W моќност на моторот, Сина боја, Трајна платнена кеса, 1.5л капацитет на трајната кеса, Пластични цевки, четка за под, 3м должина на кабел, автоматско вовлекување на кабелот
Тип на правосмукалка со кеса
Можеби ќе Ве интересира