Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal HB121838, Стапчест Миксер, Боја Црна, моќност 350W, 1 б...
Достапност:
Шифра: 73434
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

2,124 Ден.
12 РАТИ: 183 Ден.
24 РАТИ: 94 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Tefal HB121838, Стапчест Миксер, Боја Црна, моќност 350W, 1 брзина, сад 800 мл, отвор на рачката за закачување
Тип на блендери Стапчест блендер