Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal PF251835, Апарат за правење леб, Боја црна, Моќност 650...
Достапност:
Шифра: 73151
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 12,649 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

10,752 Ден.
12 РАТИ: 932 Ден.
24 РАТИ: 480 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Tefal PF251835, Апарат за правење леб, Боја црна, Моќност 650W, 22 Автоматски Програми, отвор на капакот за додавање во вистинско време на зрнеста храна, суво грозје, чоколадни мрвки, Опции за грамажа за леб-500g / 750g / 1000g , 3 степени на печење, дигитален дисплеј, прозорец на капакот, одложен старт до 15ч
Можеби ќе Ве интересира