Бренд: ST
Краток опис: ST Air Cooler AC210J, Superior technology, Разладувач на воздух,
Достапност:
Шифра: 73092
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,299 Ден.
24x КЛУБ рата: 152 Ден.
48x КЛУБ рата: 84 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST Air Cooler AC210J, Superior technology, Разладувач на воздух, 4 литри резервоар на вода, Вклучени 2 патрони за вода, Работа на струја 220V, Прозорче од кое се гледа нивото на вода, Моќност 65W, 3 брзини на работа, Вклучени тркалца за движење
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG