Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DSIE 2B19, Целосно Вградна машина за миење садови, 10...
Достапност:
Шифра: 73012
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

13,995 Ден.
12 РАТИ: 1,202 Ден.
24 РАТИ: 619 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INDESIT DSIE 2B19, Целосно Вградна машина за миење садови, 10 комплети, 45цм, 6 програми, 49децибели, прилагодлива горна корпа, инокс вантрешност, можност за прилагодување на висина 82-90 цм, можност за приклучување на топла вода, индикатор за сол и сјај, Потрошувачка на вода 11.5 литри, Потрошувачка на ел.енергија годишно 238kW/h, Максимална температура на влез на вода 60степени, Нова Ф енергетска класа, 82x45x55цм
Дисплеј Не
Енергетска класа Ф
Тип на мотор Стандарден
Трета корпа Не