Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss 2498PRE Rose Blush 235, Професионална пегла за коса ...
Достапност:
Шифра: 73005
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,079 Ден.
12 РАТИ: 265 Ден.
24 РАТИ: 136 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BaByliss 2498PRE Rose Blush 235, Професионална пегла за коса со титаниум-керамички плочки со јонизација, Розева боја, 110x28мм големина на плочки, 15 секунди загревање, 13 температури 170-235 С, LED индикатор, автоматско исклучување, кабел 3м
Тип на уред Преса за коса