Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY ZEROWATT ETDE H8A1DE-S, Кондензациска машина за сушење али
Достапност:
Шифра: 72955
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

16,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,459 Ден.
24x BLACK РАТА: 751 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY ZEROWATT ETDE H8A1DE-S, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА, ЛЕД Дисплеј, Бела боја со XXL транспарентна врата, 8кг капацитет, Тајмер 1-24 часа, Сензорски надзор на влагата со 3 сензорски програми, 16 програми, Систем против гужвање на алишта, Едноставно чистење на филтерот, Индикатор за состојбата на филтерот, Заклучување од деца, A+ енергетска класа, Годишна потрошувачка на ел. енергија 273kWh, Бучност 67dB, Димензии 85x59.6x58.5 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG