Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHS375/00, Преса за коса, Боја Црна, ThermoProtect, 2...
Достапност:
Шифра: 72529
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
2,199 Ден.
12 РАТИ: 184 Ден.
24 РАТИ: 92 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BHS375/00, Преса за коса, Боја Црна, ThermoProtect, 2 температури 180 - 220С, Керамички плочки со кератин 28х100mm, Време на загревање 60 секунди, автоматско исклучување по 60 мин, кука за закачување, Должина на кабел 1,8 м
Тип на уред Преса за коса