Бренд: ST
Краток опис: ST BHV-6457H, Superior technology, Вградна стаклокерамичка пл...
Достапност:
Шифра: 72240
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 10,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

7,995 Ден.
12 РАТИ: 687 Ден.
24 РАТИ: 354 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST BHV-6457H, Superior technology, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, 4 грејни зони од кои 2 дупли зони, Сензорски команди на допир, Уникатно Одбирање на јачина од 1 до 9 со директни контроли на допир за секое ниво од 1 до 9 (без+/-), тајмер
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Класична
Широчина 60цм