Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss 5336PE GOLD ROSE IONIC, Фен за коса со јонизација, з...
Достапност:
Шифра: 72232
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,463 Ден.
12 РАТИ: 212 Ден.
24 РАТИ: 109 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BaByliss 5336PE GOLD ROSE IONIC, Фен за коса со јонизација, златно виолетова боја, 2100W, 3 брзини, 3 температури + копче за ладен воздух, Концентратор на воздух, кабел 2.2м
Тип на мотор DC Мотор