Бренд: Philips
Краток опис: Philips SC1994/00, Lumea Advanced IPL, Боја Бело Розева, жича...
Достапност:
Шифра: 72177
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,479 Ден.
12 РАТИ: 1,602 Ден.
24 РАТИ: 824 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips SC1994/00, Lumea Advanced IPL, Боја Бело Розева, жичана употреба, 250 000 lamp flashes, додатоци за тело, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, UV филтер, бесплатна Lumea апликација
Тип на уред Фото и ласерски епилатори
Можеби ќе Ве интересира