Бренд: ST
Краток опис: ST PN-2500, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со ...
Достапност:
Шифра: 72090
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,599 Ден.
12 РАТИ: 226 Ден.
24 РАТИ: 116 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST PN-2500, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2 степени на работа (1.25 kW/2.5 kW), Алуминиумски греач, Метално куќиште, Безбедносен термостат, Димензии: 885x75x400 мм
Можеби ќе Ве интересира