Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TCD7, Кондензациска машина за сушење алишта, Капац...
Достапност:
Шифра: 71837
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 16,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

15,599 Ден.
12 РАТИ: 1,339 Ден.
24 РАТИ: 689 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TCD7, Кондензациска машина за сушење алишта, Капацитет 7кг, Бела боја, 15 програми, Baby програма, Jeans програма, Тајмер до 9 часа, Индикатори за преполн резервоар, време за чистење и преполн фитер, Звучен сигнал за крај на програмата, Автоматска функција против гужвање, Заштита од деца, Бучност 65dB, Б енергетска класа, Димензии 845x596x563 мм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Дисплеј Не
Енергетска класа Б
Капацитет 7кг
Начин на работа Кондензациски
Топлинска пумпа Не