Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TFR263W, Фрижидер со горна комора, бела боја, Dire...
Достапност:
Шифра: 71787
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 13,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

12,189 Ден.
12 РАТИ: 1,047 Ден.
24 РАТИ: 539 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TFR263W, Фрижидер со горна комора, бела боја, Direct cooling, дел за одржување 171л, замрзнувачки дел 42л, стаклени полици, А+ енергетска класа, Димензии 144x54x57 цм
Боја Бела
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Не
Енергетска класа А+
Технологија на ладење Direct cooling
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач горе