Бренд: Philips
Краток опис: Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lam...
Достапност:
Шифра: 71528
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 23,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

20,399 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,700 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 850 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp flashes, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, додаток за тело и лице, UV филтер, адаптер 24V / 1500mA,
Тип на уред Фото и ласерски епилатори
Можеби ќе Ве интересира