Бренд: ST
Краток опис: ST WM-850XA, Superior Technology, Апарат за правење вафли, за 4
Достапност:
Шифра: 71208
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST WM-850XA, Superior Technology, Апарат за правење вафли, за 4 вафли, 850W, Инокс, нелепливи грил плочи, прилагодлив термостат
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555