Бренд: ST
Краток опис: ST ESH50WHK, Superior Technology, Електричен шпорет со капак ...
Достапност:
Шифра: 70936
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 11,499 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

9,409 Ден.
12 РАТИ: 816 Ден.
24 РАТИ: 420 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST ESH50WHK, Superior Technology, Електричен шпорет со капак 50x60цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, Капацитет на рерна 58л, 4 електрични рингли, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
Боја Бела
Тип на уред Електричен со рингли
Турбо вентилатор Не
Широчина 60цм
Можеби ќе Ве интересира