Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH SMV24AX00E, Серија 2, Вградна машина за миење садови со 10
Достапност:
Шифра: 70429
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 26,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

18,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,631 Ден.
24x BLACK РАТА: 840 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH SMV24AX00E, Серија 2, Вградна машина за миење садови со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, 12 комплети, 4 програми и 4 температури на перење, Info light - сино светло кое свети на подот и го покажува преостанатото време до крај на програмата, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Потрошувачка на вода 11.7л, Glass protection за комплетна заштита на чаши и деликатни чинии, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Сензор за полнење - ја дозира водата спрема количината на садови, Асистент за дозирање - овозможува совршено растворање на таблетите, 52 децибели, А+ енергетска класа, Димензии 81.5-87.5 x 60 x 55 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG