Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH SMV24AX00E, Серија 2, Вградна машина за миење садови со...
Достапност:
Шифра: 70429
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
12 РАТИ: 1,889 Ден.
24 РАТИ: 972 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH SMV24AX00E, Серија 2, Вградна машина за миење садови со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, 12 комплети, 4 програми и 4 температури на перење, Info light - сино светло кое свети на подот и го покажува преостанатото време до крај на програмата, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Потрошувачка на вода 11.7л, Glass protection за комплетна заштита на чаши и деликатни чинии, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Сензор за полнење - ја дозира водата спрема количината на садови, Асистент за дозирање - овозможува совршено растворање на таблетите, 52 децибели, А+ енергетска класа, Димензии 81.5-87.5 x 60 x 55 цм
Дисплеј Не
Енергетска класа А+
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не