Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TWE 6060WF, Електричен шпорет 60x60цм, бела боја, ВЕН
Достапност:
Шифра: 70351
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 12,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
12 РАТИ: 1,050 Ден.
24 РАТИ: 550 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TWE 6060WF, Електричен шпорет 60x60цм, бела боја, ВЕНТИЛАТОР во фурната, Врата со двојно стакло, 4 електрични рингли, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ