Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9326/20, Термо бокал, Inox, Моќност 2200W, Запремни...
Достапност:
Шифра: 69230
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 6,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,367 Ден.
12 РАТИ: 461 Ден.
24 РАТИ: 238 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HD9326/20, Термо бокал, Inox, Моќност 2200W, Запремнина 1,7 Л, Автоматско исклучување, заштита од претекување, одржување на температура. индикатор на ниво на водата, anti-calc филтер, широко отворање на капакот