Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR1855/70, Соковник, Viva, Боја Црна, 700W, лесен за чис
Достапност:
Шифра: 69125
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,399 Ден.

BLACK ЦЕНА:

5,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 515 Ден.
24x BLACK РАТА: 265 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HR1855/70, Соковник, Viva, Боја Црна, 700W, лесен за чистење, 1 брзина, drip stop, сад за отпад 2л, голем 75 mm отвор
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG