Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY FB 12, Масажер за нозе, Бела/Виолетова боја, 3...
Достапност:
Шифра: 68907
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
1,999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Beurer GERMANY FB 12, Масажер за нозе, Бела/Виолетова боја, 3 функции: масажа со вибрации, масажа со меури, Нелизгачка површина, Отвор за одвод на водата