Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EHF6241FOK, Вградна стакло керамичка плотна, Без р...
Достапност:
Шифра: 68787
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,999 Ден.
12 РАТИ: 1,116 Ден.
24 РАТИ: 575 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EHF6241FOK, Вградна стакло керамичка плотна, Без рамка, ЛЦД Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, 1 side bevelЛЦД glas, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 180mm 1.800W, дупла плотна 120/210mm 750W/2.300W, Вкупна моќност 6.500W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 516 x 38 mm (60cm)
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Класична
Широчина 30 цм Домино