Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MMR15А1, мини сецко, бела боја, 550W, моментално вклучу...
Достапност:
Шифра: 67220
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
3,799 Ден.
12 РАТИ: 317 Ден.
24 РАТИ: 159 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH MMR15А1, мини сецко, бела боја, 550W, моментално вклучување, 1500ml стаклен огноотпорен сад, универзален нерѓосувачки челичен нож, додаток за правење шлаг и сладолед, додаток за кршење мраз