Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFL 7259 W EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР ...
Достапност:
Шифра: 60784
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,599 Ден.
12 РАТИ: 1,940 Ден.
24 РАТИ: 999 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFL 7259 W EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, Fresh Care + Steam технологија, Капацитет 7кг, 1200 вртежи минута, ЛЦД Дисплеј, Тајмер за одложено перење, 13 програми, Baby програма, 30мин брза програма, Програма за волна, 6th sense сензори за автоматско прилагодување на ресурсите според количината и типот на алишта со што се заштедува до 50% енергија и време, Заклучување од деца, Бучност 77dB, Нова Б енергетска класа, Димензии ВxШxД 84.5x59.5x57.5 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа Б
Капацитет 7кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење