Бренд: ST
Краток опис: ST WINTER COOK, Superior Technology, Kамин на цврсто гориво с...
Достапност:
Шифра: 60763
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 25,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

18,809 Ден.
12 РАТИ: 1,615 Ден.
24 РАТИ: 831 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST WINTER COOK, Superior Technology, Kамин на цврсто гориво со челична плотна и фурна за печење, Боја Црна, Моќност од 12KW, загревaње на површина до 65м2, Отвор за регулација на моќноста влез на воздух директно од димоводни цевки, Отвори за регулација на моќноста - отвори за регулација на влегување на свеж воздух во каминот, Отвор за ложење со стаклен прозорец, одвод f120мм, Лента со изолација на врата за ложеење и пепелник, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 78кг, Димензии: В:Ш:Д: 955:550:410 мм