Бренд: ST
Краток опис: ST MWO BI7020XGG, Superior Technology, Врадна микробранова пе...
Достапност:
Шифра: 60443
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 8,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

7,879 Ден.
12 РАТИ: 677 Ден.
24 РАТИ: 348 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST MWO BI7020XGG, Superior Technology, Врадна микробранова печка, Инокс, 20Л, ЛЦД Дисплеј, Тајмер, Моќност 700W, Грил моќност 1000W, Механички контроли, 8 нивoа на моќност, Заштита од деца, функција одмрзнување, звучна сигнализација за крај на програмот, стаклена чинија, Димении 313x590x390мм
Боја Сребрена/Инокс
Грил Да
Капацитет 20л