Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF FX507ZC4-HN141, - Процесор Intel Core i5-12500H (18M...
Достапност:
Шифра: 58348
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 54,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

46,999 Ден.
12 РАТИ: 4,034 Ден.
24 РАТИ: 2,076 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS TUF FX507ZC4-HN141, - Процесор Intel Core i5-12500H (18M Cache, up to 4.5 GHz, 12 Cores), Рам Меморија 16GB DDR4 3200Mhz , Диск 1TB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME, Графичка карта NVIDIA GeForce RTX3050 4GB DDR6, 802.11ac, 4xUSB (2x3.0, 1x3.1 type C), Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Backlit Chiclet Keyboard RGB, 2.2kg, 48WHrs, 3-cell Li-ion Polymer Battery Pack -, FREE DOS, 15.6" FHD LED 144Hz (1920x1080), PN: 90NR0GW1-M00RL0
Големина на диск 1TB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка nVidia
Графичка Картичка Меморија 4GB
Процесор i5
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп GAMING