Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 5 515-57-70RV (Steel Gray), -Процесор Intel® Cor...
Достапност:
Шифра: 56960
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 39,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

32,999 Ден.
12 РАТИ: 2,833 Ден.
24 РАТИ: 1,458 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ACER Aspire 5 515-57-70RV (Steel Gray), -Процесор Intel® Core™ i7-12650H (12M Cache, up to 4.7GHz), Графичка Intel® UHD, РАМ 16GB DDR4, ДИСК 512GB PCIe NVMe SSD , 3xUSB, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FullHD (1920 x 1080) resolution, NX.KN4EX.00K
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel UHD
Процесор i7
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home