Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER LEGION , - Процесор Intel i5 1240...
Достапност:
Шифра: 56582
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 44,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

42,999 Ден.
12 РАТИ: 3,727 Ден.
24 РАТИ: 1,917 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMER LEGION , - Процесор Intel i5 12400F 2.5 GHz up to 4.4 GHz , Матична плоча ASUS PRIME H610M-K D4, Графичка карта ASUS DUAL-RTX3060-O8G 8GB DDR6 , Рам Меморија Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black, Диск Kingston 1000GB NV2 NVMe PCIe SSD, CoolerMaster Case MasterBox MB511+PSU 500W CM Elite V3 230V
Графичка Картичка nVidia
Процесор i5
РАМ Меморија 16GB
Тип на Диск SSD
Тип на Конфигурација GAMING
Можеби ќе Ве интересира