Бренд: HP
Краток опис: HP Pavilion 15-eh3000nia (Natural Silver), - Процесор AMD Ryz...
Достапност:
Шифра: 56145
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 39,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

34,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,917 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,459 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP Pavilion 15-eh3000nia (Natural Silver), - Процесор AMD Ryzen 7 7730U ( 16MB Cache / 4.50GHz), Графичка карта AMD Radeon Graphics, Рам меморија 16GB 3200MHz DDR4, Диск 512GB SSD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, 15.6" (1920x1080) , PN: 807G1EA
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
Процесор Ryzen 7
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home
Можеби ќе Ве интересира