Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 ( Sand ), - Процесор Intel Core i5-11...
Достапност:
Шифра: 55975
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 31,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

27,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,334 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,167 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 ( Sand ), - Процесор Intel Core i5-1155G7 (8MB 4.2GHz), Графичка карта Integrated Intel Iris Xe Graphics , Рам Меморија 16GB DDR4 3200MHz, Диск 512GB SSD M.2 2280 NVME, 720P HD CAMERA, 4CELL 38WH Battery, 15.6 Full HD (1920x1080) IPS, P/N: 82H80325RM
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel Iris Xe
Процесор i5
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home
Можеби ќе Ве интересира