Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE65CU8072UXXH, 65" (165cm) UltraHD Smart TV, Resolut...
Достапност:
Шифра: 55855
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 63,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

41,999 Ден.
12 РАТИ: 3,605 Ден.
24 РАТИ: 1,855 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG UE65CU8072UXXH, 65" (165cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, PQI 2200, Crystal processor 4K, Dynamic Crystal Color, Pur Colour, Auto Depth Enhancer, Mega Contrast, UHD Dimming, HDR+, AirSlim design, Motion Xcelerator, LED Clear Motion, Quad-Core procesor, Q-Symphony, DVB-T2/C/S, Game mode, Ambient Mode, Bluetooth Remote, Digital Assistant, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Bluetooth 5.2, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Големина на екран 65 инчи
Оперативен систем TIZEN
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED