Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Zephyrus DUO 16 GX650PZ-NM014X / Win 11 Pro , Процес...
Достапност:
Шифра: 55846
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 249,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

219,999 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 4,584 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG Zephyrus DUO 16 GX650PZ-NM014X / Win 11 Pro , Процесор AMD Ryzen 9 7945HX (16-core/32-thread / 64MB L3 cache, up to 5.4 GHz max boost), 32GB DDR5 4800MHz , PCIE NVME 1TB M.2 SSD, N/A, NVIDIA GeForce RTX4080 12GB,USB Ports ( 2x Type A USB 3.2 Gen 1 + 1x Type A USB 3.2 Gen 2 + 1x Type C USB 3.2 Gen 2 with Power Delivery, HDMI Port and G-Sync//1x Headphone out, 1x MIC), Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB, HDMI 1.4, Mini display port, 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 16" 240Hz WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Windows 11 Pro, PN: 90NR0CF1-M000J0
Големина на диск 1TB
Големина на екран 16 инчи
Графичка Картичка nVidia
Процесор Ryzen 9
РАМ Меморија 32GB
Резолуција WQHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп GAMING