Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-24P-R2HW - Процесор AMD Ryzen 5 7520U (4M ...
Достапност:
Шифра: 55784
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 26,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
12 РАТИ: 1,889 Ден.
24 РАТИ: 972 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ACER Aspire 3 A315-24P-R2HW - Процесор AMD Ryzen 5 7520U (4M Cache, up to 4.3 GHz), Графичка карта AMD HD VGA, Рам меморија 8GB DDR5 RAM, Диск 512GB PCIe NVMe SSD, 2xUSB 3.2, 1xUSB-C, HD WEBCam, HDMI, Wi-Fi 2x2 AX, BT 5.2, 15.6" FHD IPS (1920 x 1080) resolution, NX.KDEEX.01D
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
Процесор Ryzen 5
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home