Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A52 2/32 Green,, Dual SIM, 6.5" IPS HD+ 720x1600 (...
Достапност:
Шифра: 55495
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 5,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

4,279 Ден.
12 РАТИ: 368 Ден.
24 РАТИ: 189 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Blackview A52 2/32 Green,, Dual SIM, 6.5" IPS HD+ 720x1600 (Screen to Body Ratio 100.2%), Chipset: Unisoc SC9863A1 (28nm), CPU: Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55), GPU: PowerVR GE8322, Internal Memory: 32GB, RAM: 2GB, Android 12, Primary Camera: Dual 13MP, Seconday Camera: 5MP Front Camera, GPS+GLONASS+Beido, Bluetooth 4.2, WIFI 802.11 a/b/g/n/ac, FM Radio, OS: Android 11 (Doke OS 2.1), Battery: 5180mAh, reverse charging, Dimensions: 164.2 x 62 x 9.1 mm, Weight: 184g
5G НЕ
Display " 6-6.5
Ram 2
Rom 32
Колор Green
батерија (mAh) <4000