Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Smart Band 7 Pro Black, Display: 1.67 inch AMOLED Touc...
Достапност:
Шифра: 54699
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 6,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

3,995 Ден.
12 РАТИ: 343 Ден.
24 РАТИ: 177 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Smart Band 7 Pro Black, Display: 1.67 inch AMOLED Touch Display, Resolution: 280 x 456 pixels 326 PPI, Brightness up to 500 nits adjustable, Tempered glass with anti-fingerprint coating, Sensors: Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), Accelerometer, Gyroscope, Ambient light sensor, Heart Rate Monitor, Sleep tracking, Female health tracking, 110+ fitness modes, On-wrist running courses, SpO₂ tracking, Stress monitoring, Breathing exercises, Message/call notification, App alerts, Calendar, Alarm, Clock, Stopwatch, Timer, Music control, Find phone, Unlock phone(MIUI), Bluetooth 5.2 BLE, 5ATM water resistant, App: Mi Fitness, Dimensions: 44.7mm × 28.8mm × 11mm, Weight: 20.5 gr, Battery: Li-Ion 235mAh, magnetic charging, Charging time: ~60 min, Typical use time: ≥12 days, BHR5970GL