Бренд: HP
Краток опис: HP 15-dw3142nia (Natural Silver ), - Процесор Intel Core i7-...
Достапност:
Шифра: 53052
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 42,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

37,999 Ден.
12 РАТИ: 3,293 Ден.
24 РАТИ: 1,694 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 15-dw3142nia (Natural Silver ), - Процесор Intel Core i7-1165G7 (12M Cache, up to 4.7GHz), Графичка карта Intel Iris Xe VGA , Рам меморија 8GB 2400MHz DDR4, Диск 512GB SSD, HD веб камера, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" IPS (1920x1080) , , PN: 48M26EA
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel Iris Xe
Процесор i7
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home
Можеби ќе Ве интересира