Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi Buds 3 Pro (Gray), Earbuds charge time Approx. 1...
Достапност:
Шифра: 51753
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена: 3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,899 Ден.
12 РАТИ: 338 Ден.
24 РАТИ: 174 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro (Gray), Earbuds charge time Approx. 1 hour, Charging case charge time Approx. 2.5 hours (wired charging), Total weight 55g, Call duration Approx. 3 hours, Communication range 10m, Music playback time Approx. 6 hours, Charging port Type-C, Speaker impedance 32Ω, BHR5194GL
Можеби ќе Ве интересира