Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo М8 (TB-8505F), Black, WiFi Таблет, 8.0 Инчи IPS LCD capac
Достапност:
Шифра: 49528
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

6,929 Ден.
12 РАТИ: 607 Ден.
24 РАТИ: 318 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo М8 (TB-8505F), Black, WiFi Таблет, 8.0 Инчи IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Резолуција: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek, Процесор: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Внатрешна меморија: 32 GB, Рам Меморија: 2GB, Примарна Камера: 5 MP, Секундарна Камера: 2 MP, OS: Android OS 9.0, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth: v5.0, Sensors: Accelerometer, Weight: 329gr, Батерија: Non-removable Li-Ion 4850 mAh, PN : ZA5G0045RS
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ