Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A60 Pro 3/16 Black, Dual SIM, Display: 6.1" HD IPS 128
Достапност:
Шифра: 48300
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 6,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,599 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 467 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 234 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Blackview A60 Pro 3/16 Black, Dual SIM, Display: 6.1" HD IPS 1280x600 (Screen to Body Ratio 92%), Chipset: MediaTek Helio A22 (MT6761) SoC, CPU: Quad-Core 2GHz ARM Cortex-A53, GPU: IMG GE8300 660MHz, ROM: 16GB up to 256GB, RAM: 3GB, Primary Camera: 8 MP With LED Flash, Front Camera: 5 MP, Connetions: WIFI IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth: V4.2, GPS with A-GPS, Fingerprint, OS: Android 9.0 , Battery: 4080 mAh, Dimensions: 156.8x74x9.8mm, Weight: 170g
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG